Minecraft RL

To i owo o serverach MC jak i również o samym serverze Minecraft RL ;) IP Mc: s9.mineserv.eu:14652 IP TeamSpeak3: srv2.multigaming.pl:10149


#1 2012-08-09 08:15:21

Murzyn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na nauczyciela - Murzyn

Wiek: 13
Mikrofon: Tak
Nick w grze: Murzyn
LoyaltyPoints: 0
Byłeś wcześniej tym na kogo startujesz: Nie
Ranga na którą startujesz: Nauczyciel
Minecraft: Pirat
Od jakiej wersji MC grasz: 1.8.1
Doświadczenie: Jeśli chodzi o tą rangę, to nie mam doświadczenia. Natomiast jeśli chodzi o inną rangę... też nie mam ;D
Powód ubiegania się o wyższe stanowisko: Często widzę, że gracze piszą ,,hoć za mną" bądź też ,,ić pszodem". Ubiegam się o to stanowisko, ponieważ denerwuje mnie to i chciałbym trochę popoprawiać ludzi. Myślę, że będę się nadawał na to stanowisko, gdyż ponieważ w 5 kl. wygrałem Miejski Konkurs Ortograficzny (nie chwaląc się xD). Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam.

Murzyn

Offline

 

#2 2012-08-09 08:54:24

 Lolanka

Administrator

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 98
Punktów :   
WWW

Re: Podanie na nauczyciela - Murzyn

Ja powiem tak - potrzeba nam jednego Nauczyciela, i pierwsze podanie złożył karolek356, co prawda - jeśli nie masz problemów z ortografią, gramatyką, interpunkcją, składnią (itd...xD) to jeszcze pomyślę nad tą rangą dla Ciebie - bo jak już mówiłam, karolek był pierwszy - co za dużo to niezdrowo Ale zobaczmy jakie jest zdanie innych, jeśli reszta będzie na tak to kto wie...
Pozdrrr
Lolana


Zapraszamy na server Minecraft RL !
IP : s9.mineserv.eu:14652
Wbijać i się bawić póki można !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpilniki c-pilot vdw Puck agroturystyka